Sipariş Tel : (0212) 616 35 35 - (0553) 934 35 61 Numaranızı Bırakın BİZ SİZİ ARAYALIM

"Hasta Karyolalarında 12 Yıllık Tecrübe"

Aplus Medikal Sağlık Ürünleri, Hasta Karyolası ve Hasta Yatağı satışının yanı sıra Engelli Tutunma Barları, Portatif Serum Askısı, Tekerlekli Sandalyeler, Hasta Yemek Masaları, Klozet Yükselticileri, Koltuk Değnekleri, Hasta Denge Bastonları, Oksijen Tüpü Arabası, Hasta Başı Etajeri, Visco Yastık satışları da yapmaktadır.

Aplus Medikal Sağlık Ürünleri, kurulduğu günden bu yana hasta karyolası ve yatakları alanında Türkiye'de ilk ve tek üretici olma ayrıcalığı taşımaktadır. Aplus Medikal, Türkiye'nin ve dünyanın farklı noktalarında tüketiciyle buluşmaktadır. Kaliteye odaklanan ve yenilikçi yaklaşımı benimsemiş olan Aplus Medikal, hasta karyolası ve hasta yatakları alanında tanınan bir marka konumunda yer almaktadır.

Aplus Medikal Sağlık Ürünleri, ergonomik üretim yapan, kalite ve uygun fiyatı ön planda tutan, sektörde hasta karyolası, hasta yatağı, satış, kiralama ve imalatını yapan bir firmadır, müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik ürün imalatı yapar.

Aplus Medikal Sağlık Ürünleri' nin farkı kendi ürünlerini kendisi imal edip kendisi dağıtır yani direk imalattan son kullanıcıya satış yapar ve müşterilerini aracı firma fiyatlarından kurtarır.

Aplus Medikal, medikal piyasasında hasta karyolası, hasta yatakları, hastane dolapları imalatı, kiralama ve satış hizmetini en profesyonel ve en mükemmel şekilde veren tek şirkettir. Bir çok model ve değişik çeşitleri olan hasta karyolası, hasta yatakları ve hastane dolaplarının Aplus Medikal'de özenle ve ekonomik fiyatlarla imalatı yapılıp, sizlerinde değişik istekleri göz önünde bulundurularak hasta karyolası, hasta yatakları ve hastane dolapları modelleri artırılmaktadır.

Copyright © 2017  APLUS MEDİKAL HASTA KARYOLASI, HASTA YATAĞI ve MEDİKAL ÜRÜNLER
YUKARI